Pierwszy etap projektu Farma Dobrej Woli właśnie dobiega końca, w związku z czym zapraszamy wszystkich zainteresowanych na finałowe wydarzenie podsumowujące rok naszej pracy. Będzie to spotkanie, podczas którego pokrótce przedstawimy, jak będzie wyglądała Farma i oficjalnie przekażemy koncepcję projektową Stowarzyszeniu Dobra Wola.

W imieniu wszystkich projektantów zapraszamy w szczególności członków Stowarzyszenia Dobra Wola i zainteresowanych rodziców osób z niepełnosprawnościami, ale także wszystkich, którzy chcą zobaczyć projekt i porozmawiać z twórcami. Będziemy niezwykle wdzięczni za możliwość podzielenia się z Wami efektami naszych wielomiesięcznych prac.

Oprócz tego spotkanie będzie szczególne, bo po raz pierwszy pokażemy wizualizacje 3D Farmy, które wykonała zaprzyjaźniona, współpracująca z nami pracownia architektoniczna KIK Architekci z Wrocławia.

Spotkanie odbędzie się w sobotę 23 czerwca 2018 o godzinie 12 w Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej przy ul. Rektorskiej 4 w sali 4.01.

Serdecznie zapraszamy i liczymy na Waszą obecność 🙂 Oczywiście to tylko pewien etap w życiu projektu, następne kroki już po wakacjach!

Categories: Farma Dobrej Woli

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *