Czy wielka nauka może powstawać także w Polsce? Pracownicy, studenci i absolwenci Politechniki Warszawskiej raz za razem udowadniają, że tak. Ich pomysły są wartościowe pod kątem badawczym, a przy tym wychodzą naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom współczesnego świata. Z wybranych projektów i badań postała wystawa „Inżynierowie w służbie społeczeństwu”, którą od 9 listopada 2018 roku można oglądać w Gmachu Głównym PW.

Elementem wspólnym dla wszystkich pokazywanych pomysłów jest przyświecający im cel – poprawa zdrowia i jakości życia ludzi. To dowód, że technologia służy społeczeństwu, a postęp jest na wyciągnięcie ręki.

Z połączenia wiedzy, umiejętności, pasji i kreatywności inżynierów z Politechniki Warszawskiej powstają rozwiązania, które rozsławiają nie tylko dobre imię naszej Uczelni, ale także całej polskiej nauki.

(źródło)

Jesteśmy zaszczyceni faktem, iż projekt Farma Dobrej Woli został wyróżniony w ramach wystawy Inżynierowie w służbie społeczeństwu, zorganizowanej przez Biuro ds. Promocji i Informacji Politechniki Warszawskiej w ramach obchodów Święta Politechniki Warszawskiej 2018 oraz stulecia odzyskania niepodległości Rzeczpospolitej Polskiej. Wystawę wraz z posterem o Farmie Dobrej Woli można oglądać na krużgankach drugiego piętra Gmachu Głównego Politechniki Warszawskiej.

Categories: Farma Dobrej Woli

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *